Pláže Murter - Kurzy potápění v chorvatsku Murter

Škola potápění, kurzy potápění v chorvatsku - Murter
 

.: PLÁŽE :.

Kombinované pláže s pozvolným přístupem do vody jsou ideální i pro rodiny s malými dětmi.

Výhodou pobytu na ostrově Murter je možnost návštevy více než 10-ti pláží ( některé i s tobogany ), které jsou z obou stran ostrova .

Ostrov  autem projedete celý za 5 minut.

Za jakéhokoli směru větru a změně počasí naleznete bez problémů závětrnou a klidnou zátoku dle vašeho výběru , a to i v plné sezoně. Tohle velké plus jinak v Chorvatsku težko naleznete.

Několik vynikajících restaurací Vám může nabídnout místní mořské speciality. Na své si přijdou i milovníci italské kuchyně a tradiční balkánské zmrzliny a kávy.

plaze_01.jpg                                  plaze_02.jpg                                plaze_03.jpg

Pláž Luke

Tato pláž je z části písčitá a z části oblázková s pozvolným vstupem do moře. Z tohoto důvodu je vhodná zejména pro rodiny s dětmi nebo starší cestovatele. Na pláži naleznete betonová plata k opalování i sprchy s teplou vodou. Okolí pláže je poseto borovicovými háji, jejichž stín vás uchrání před nebezpečnými poledními paprsky. V blízkosti pláže se nachází menší supermarket, café bar a parkoviště.

Pláž Slanica

Jedna z nejkrásnějších a bezesporu nejoblíbenějších murterských pláží je tvořena výlučně pískem a menšími skalkami, které dotvářejí jedinečný přírodní ráz krajiny. Také tato pláž se může pochlubit pozvolným vstupem do moře a je tedy velmi vhodná pro rodiny s dětmi. Neopomenutelnou zajímavostí této pláže je skutečnost, že zde naleznete tobogán stící přímo do moře. Na své si zde přijdou také milovníci nejrůznějších sportovních aktivit. Na pláži si totiž můžete zahrát volejbal, stolní tenis, ale spoustu legrace si užijete také na trampolínách nebo vodních sktrech. Ani hladem zde trpět určitě nebudete. V okolí se nachází několik restauračních zařízení i stánků s rychlým občerstvením. Menší nevýhodou je placené parkoviště.

Pláž Podvrške

Tuto pláž ocení zejména milovníci nudismu, pro které je zde vyčleněna zadní část. Zbývající kus pláže je vhodný pro obyčejné turisty toužící po klidu a odpočinku. Na pláži převažuje písek a přírodní terén. V moři jsou na prvních cca 5 metrech rozesety drobné oblázky a dále je pouze příjemný bílý písek. V okolí pláže naleznete menší bar s dostatečnou zásobou chorvatských alkoholových specialit.

Pláž Čigrada

Tato pláž je z velké části oblázková, někde však narazíte také na větší kameny. Pláž je obklopena borovicovým hájem skýtající dostatek stínu pro všechny návštěvníky. Pláž je velmi vhodná pro děti. V jejím okolí naleznete dvě restaurace a větší parkoviště. Pokud neholdujete přeplněným plážím, vyrazte na Murter tzv. last minute a užívejte si všudypřítomného klidu a pohody.

Dotaz na volný termín TELEFON +385 91 167 4765 ( i  WhatsApp ) info@murter.cz

 
Mám zájem o předběžnou objednávku
HOTLINE
© Fundiving.cz 2010
Partnerské weby: