Kurzy potápění - Kurzy potápění v chorvatsku Murter

Škola potápění, kurzy potápění v chorvatsku - Murter
 
Kdo z Vás s nadšením nesleduje dokumety o životě v mořích a oceánech?


Rádi byste se ponořili do azurového světa ticha a zažívali dobrodružství při prozkoumávání mořských hlubin a sledování jeho obyvatel?

Můžeme Vám pomoci při Vašem prvním nádechu pod vodní hladinou a budete-li chtít budeme Vašimi průvodci na cestě zvané sportovní potápění.

Logo Padi

Mezinárodní potápěčskou licenci školícím systémem PADI (Profesionální asociace potápěčských instruktorů - založeno v U.S.A.) získáte úspěšným absolvováním některého z kursů, které nabízíme. Tuto licenci vlastní cca 65% potápěčů na světě, také proto je licence PADI světově nejuznávanější potápěčskou kvalifikací. Výuka je vedena dle individuálních možností studenta - buď intenzivní formou (doba trvání kursu max. 1 týden), nebo může být rozdělena do více částí na delší dobu. Výuka začátečníků je vytvořena tak, aby zvládnutí všech výkonnostních požadavků kladených na začínající potápěče mohla zvládnout většina zájemců o potápění již ve věku od 10-ti let.


Logo IANTD

Od roku 2005 Vám můžeme nabídnout i výuku potápění v mezinárodním výcvikovém systému IANTD, který Vas přenese za hranice rekreačního bezdekompresního potápění. Naučíte se bezpečně potápět i v rámci dekompresních ponorů a za současného využití nejmodernějších poznatků budete moci navštívit hlouběji položené vraky a jeskyně a prodloužení ponoru umocní Vaše zážitky pod vodou.

 

Nabízíme kurzy potápění mezinárodních potápěčských výcvikových systemů IANTD, PADI a CMAS od začátečníků po potápěčské profesionály a od sezony 2011 i kurzy FREEDIVINGU - kurzy nádechového potápění.

Dotaz na volný termín TELEFON +385 91 167 4765 ( i  WhatsApp ) info@murter.cz

Kurz potápění Junior Open Water Diver (JOWD)

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

 • mezinárodní potápěčská licence s omezením hloubky do 10 m
 • minimální věk 10 let
 • kurs zahrnuje 5 výukových ponorů v mělké vodě, teoretickou výuku a 4 ponory na "volné vodě"
 • kompletní intenzivní výuka trvá 4-5 dní
 • CENA 5 480 Kč ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč)

Kurz potápění Open Water Diver (OWD)

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

 • mezinárodní potápěčská licence s omezením hloubky do 18 m
 • minimální věk 15 let
 • kurs zahrnuje 5 výukových ponorů v bazénu (mělké vodě), teoretickou výuku a 4 ponory na "volné vodě"
 • kompletní intenzivní výuka trvá 4-5 dní
 • CENA 5 480 Kč   ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč )

Kurz potápění Advanced Open Water Diver (AOWD)

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

 • mezinárodní potápěčská licence s omezením hloubky do 40 m
 • cena zahrnuje kompletní výuku se zvládnutím dalších praktických znalostí směřující k zvládnutí bezpečného potápění pokročilým potápěčem
 • doba trvání kursu cca 2 dny intenzivně
 • kurs zahrnuje teorietickou výuku a 5 ponorů
 • kurs velmi rozšíří Vaše znalosti z kursu OWD - zpestří Vaše potápění (UW navigace, vrakový, hloubkový, noční ponor)
 • CENA 5 480 Kč ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč )

Emergency First Response (EFR)

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

První pomoc nejen při potápění

 • CENA 3 580 Kč  ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč  )

Kurz potápění RESCUE DIVER

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

Záchranářské techniky převážně v souvislosti s vodním prostředím.Někdy se můžou hodit.....

 • CENA 6 999 Kč  ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč)

Kurz potápění DIVEMASTER

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

První profesionální potápěčská licence

 • CENA 16 500 Kč ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč )

Kurz potápění NITROX

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

speciální kurz na pouzití větsího procenta kyslíku ve směsi a tudíž zvýsení bezpečnosti a délky pobytu pod vodou s NITROXem

 • CENA 4400 Kč  ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč)

Kurz potápění ADVANCED NITROX

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

kurs dekompresního potápění , s nebytným použitím DECO procedur se STAGE lahvemi a DECO Nitroxem 50% a více. urřeno pro zkušene potápěče  ( praxe s reelem nezbytností )

 • CENA 7 999 Kč ( cena neobsahuje zapůjčení výstroje a certifikační balíček hodnotě 1650 Kč  )

SPECIALIZACE

DOTAZ NA VOLNÝ TERMÍN >>

Vrakové potápění, kurs Foto - Video pod vodou, Noční potápění, Potápění v suchém obleku, Potápění pod ledem, Potápění z lodě, Potápění v jeskyních, a celá řada dalších ...

 

PŘIHLÁŠKY A DALŠÍ INFORMACE: na info@murter.cz , nebo na TELEFON +385 91 167 4765 ( i  WhatsApp ) 

 

pot_09.jpg

 

 

 

Dotaz na volný termín TELEFON +420 777 591 900 , info@murter.cz

 

Kurzy potápění- Vaše sny Vás čekají pod vodní hladinou..


Kdo z vás by se rád nevznášel ve stavu beztíže mezi hejny barevných ryb, nebo nenavštívil potopené vraky lodí, které jsou němými svědky lidské historie? Kdo z vás nemiluje moře a hlavně naprostý klid a ticho, které v dnešním přetechnizovaném světě těžko naleznete? Pokud je právě tohle to pravé, nemusíte již hledat dál. Navštivte svět, který se jmenuje rekreační potápění.

Jak už sám název tohoto atraktivního sportu napovídá, jedná se o potápění, které zpestří vaši rekreaci, a to hlavně díky tomu, že potápěčská centra naleznete ve většině přímořských destinací po celém světě. Pozor, může se vám však velmi lehce stát, že potápění absolutně propadnete a stane se vaší hlavní a plnohodnotnou náplní volného času.

Kurzy potápění
Jak máte začít a co vás vlastně čeká a nemine?
Nejdůležitější je udělat první krok a to je kurs pro úplné začátečníky OWD – Open Water Diver. Během tohoto intenzivního týdenního kurz se v pěti lekcích teorie, při pěti ponorech v mělké vodě a čtyřech ponorech na otevřené vodě naučíte ovládat potápěčskou výstroj nad vodou a hlavně pod ní. Naučíte se i nouzové praktiky, které však většině případů nebudete nikdy potřebovat (ale přece jen, co kdyby…)

 

Po absolvování kurzu, obdržíte certifikační kartu (potápěčský řidičák), který platí bez omezení destinace. Jediným omezením je maximální hloubka vašich ponorů 18 metrů. Na základě této certifikace vám v potápěčském centru zapůjčí výstroj a hlavně vám ukážou místní podmořské lokality.
Omezení spodní věkové hranice absolventů kurzu OWD  je 10 let, ale většina z profesionálních instruktorů doporučuje až hranici 12-ti let.  Horní věková hranice není omezena. Vždy záleží na individuálním případu. Nemusíte být extrémní sportovci, nicméně nejen dobrý zdravotní stav ale i psychická pohoda je důležitým předpokladem pro příjemné a bezpečné potápění.

 

Dnešní potápěčská technika je už na velmi vysoké úrovni, jak co se tyká bezpečnosti a spolehlivosti, tak po stránce funkčnosti samotného potápění s přístrojem, takže případné problémy očekávejte z 99 % straně potápěče (přeceňováni sebe sama, nedodržování pravidel atd.) Díky kvalitnímu potápěčskému výcviku a vyspělé potápěčské výstroji se stalo rekreační potápění neobyčejně bezpečným sportem.

 

Nicméně po úspěšném absolvování kurzu OWD  je dobré se potápění věnovat alespoň dva týdny ročně, protože pouze praxe plodí mistry. A to v jakémkoli oboru… Všeobecně se doporučuje absolvovat s doprovodem ještě alespoň 20 ponorů, abyste získali skutečnou jistotu ve vaší technice potápění.

Jakmile budete mít pod vodou pocit „sucha, klidu a bezpečí“, jste dokonale připravení na další kurzy potápění jako například kurz AOWD - Advanced Open Water Diver (Pokročilý potápěč), který vám rozšíří vaše znalosti a hlavně praxi o navigaci, potápění do hloubek kolem 30-ti metrů, noční ponor, potápění k vrakům a další specializované ponory.

 

Budete-li chtít vaše povodní zážitky dokumentovat, právě pro vás je určený kurz Podvodní FOTO VIDEO.

Jinak je pro vaše potápěčské zdokonalování určená celá řada specializovaných kurzů, které si vyberete právě podle toho, kde se budete chtít potápět a kam bude vaše potápění směřovat (vrakové potápění, jeskynní potápění, potápění v suchém obleku, rescue potápěč, Nitrox potápěč nebo dokonce profesionální licence Divemaster a Instruktor).

Ať už se budete potápět v Čechách v zatopených lomech, na Jadranu, nebo v exotických destinacích mezi korálovými útesy, nebo vraky, vždy vás čekají nezapomenutelné zážitky, protože jak se v potápěčské komunitě říká: „Nejhorší ponor je žádný ponor“.

 

Jednou z možností, jak začít s rekreačním potápěním je využít služeb českého potápěčského centra v Chorvatsku na ostrově Murter , kde můžete absolvovat potápěčské kurzy a současně prožít příjemnou aktivní dovolenou s celou rodinou. Murterské zátoky s průzračným mořem, jsou jako stvořené pro koupání, potápění a další vodní sporty, jako jsou vodní lyžování, wakeboarding, jachting a další.

Centrum vám mimo ubytování s možností polopenze nabídne celé spektrum potápěčských kurzů mezinárodních školících systémů PADI , IANTD a CMAS, potápěčské výlety na vlastních lodích, půjčovnu motorových člunů a plachetnic, kapitánské kurzy a i takové speciality jako hospůdku s točeným plzeňským pivem.

 

Objednávky na info@murter.cz , nebo na TELEFON +385 91 167 4765 ( i  WhatsApp ) 

 
Mám zájem o předběžnou objednávku
HOTLINE
© Fundiving.cz 2010
Partnerské weby: